منها
فروش و بازاریابی تلفنی
هزینه این دوره
0 تومان
این محصول رایگان می‌باشد.
اطلاعات دوره
برگزار کننده
موسسه فرهنگی و هنری عصر گفتمان
درباره استاد
درباره گواهینامه
برای این دوره گواهینامه صادر نمی‌شود.

بازاریابی نه تنها مبحثی بسیار گسترده‌تر از فروش است، که اصلاً به یک فعالیت مشخص محدود نمی‌شود و تمام بخش‌های یک تجارت را در بر می‌گیرد. بازاریابی، کلیّت یک تجارت است که بر طبق نتیجۀ نهایی و از نگاه مشتری دیده می‌شود. بنابراین توجه و قبول مسئولیت بازاریابی باید توسط تمام بخش‌های یک سازمان انجام شود.هدف بازاریابی این است که مشتری را به خوبی بشناسد و بفهمد، تا به این ترتیب بتواند محصولات و خدماتی را ارائه دهد که برای او مناسب باشند و خود به خود فروش بروند. 

بازاریابی تلفنی به فرآیند استفاده از تلفن برای ایجاد مشتری، فروش و یا جمع آوری اطلاعات بازاریابی گفته می شود. بازاریابی تلفنی می تواند یک ابزار بسیار ارزشمند برای کسب و کارهای کوچک باشد؛ چرا که در زمان و هزینه صرفه جویی می کند و ارتباط مستقیمی با مشتریان برقرار می کند. متخصصین متوجه شده اند که فروش از طریق بازاریابی تلفنی معمولا یک پنجم فروش از طریق حضور فیزیکی شخص هزینه دربر دارد. همچنین با وجود این که بازاریابی تلفنی گران تر از نامه مستقیم است اما بسیار تأثیرگذارتر است.

آموزش بازاریابی تلفنی در سال های اخیر مورد استقبال بسیاری از مدیران شرکت ها قرار گرفته است. زیرا هزینه بازاریابی تلفنی نسبت به اغلب روش های بازاریابی بسیار پایین تر می باشد. اما آموزش بازاریابی تلفنی همان گونه که در اصول بازاریابی نیز گفته شده است، صرفا برای محصولات با کیفیت مورد انتظار مشتریان در بازار هدف مثبت خواهد بود. در غیر اینصورت حتی در صورتی که در کوتاه مدت مفید واقع شود، با گذشت زمان رو به افول می رود.

ویژگی این دوره ارائه تکنیک ها و استراتژی های بروز و کاربردی در حوزه فروش و بازاریابی تلفنی است که می تواند شما را برای آغاز مذاکره، فروش تلفنی، متقاعد کردن و بستن قرارداد آماده کند و مخاطبین آن مدیران فروش- مدیران بازاریابی- فروشندگان- بازرگانان- بازاریابان- عامه مردم هستند.

تیزر دوره فروش و بازاریابی تلفنی
اهداف و ویژگی‌های دوره

آموزش تکنیک های بازاریابی و فروش تلفنی

آشنایی با باید ها و نباید در بازاریابی و فروش تلفنی

استراتژیهای بازاریابی و فروش تلفنی

منابع و مراجع (مقالات)
چارچوب پیاده سازی بازاریابی اینترنتی با استفاده از رویکرد تفسیری در صنعت نوشیدنی (  امیر مانیان  محمدحسین رونقی  بابک سهرابی یورتچی  محمود محمدیان  مجتبی امیری )
Chatbot Design Method Using Hybrid Word Vector Expression Model Based on Real Telemarketing Data ( Jie Zhang1, Jianing Zhang1, Shuhao Ma1, Jie Yang1, and Guan Gui1* )
A divide‐and‐conquer strategy using feature relevance and expert knowledge for enhancing a data mining approach to bank telemarketing ( Sérgio Moro | Paulo Cortez | Paulo Rita4 )
دوره‌های مرتبط
 طراحی سایت